Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z 2011 roku. Posiada szczególną pasję do zwierząt egzotycznych, którą rozwijał przez kilka lat jako wolontariusz, a następnie praktykant w Nowym Ogrodzie Zoologicznym w Poznaniu.
W klinice zajmuje się leczeniem drobnych ssaków, ptaków, gadów oraz wszelkich egzotycznych pupili. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną pogłębił w trakcie studiów podyplomowych, uzyskując w 2014 roku tytuł specjalisty w dziedzinie chorób zwierząt nieudomowionych. Ponadto zajmuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii.
Swoje wysokie kwalifikacje w tej dziedzinie potwierdził, kończąc m.in. Program Edukacyjny „Stomatologia małych zwierząt” (stopnie I–III) oraz międzynarodowe kursy ESAVS (Dentistry I, III, IV oraz Small Mammal Dentistry).
Prywatnie jest fanem klocków LEGO, w chwilach wolnych czyta książki i ogląda filmy z gatunku fantasy oraz science fiction. Opiekun królika i dwóch myszoskoczków.